Teknikal Isıtma Soğutma Havalandırma SistemleriMenfez İmalatı

Menfez ve panjur havalandırma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır. Menfez ve panjurları birçok havalandırma alanında kullanabilirsiniz.

İş yeri, bina içi, tuvalet (WC), lokanta, mutfak, restoran ve birçok yapı için kullanabileceğiniz bu ürünleri mimari yapıya uygun ve estetiği bozulmadan, ileri teknoloji malzemeler kullanarak, en uygun şekilde tasarım, kurulum ve montajını yapıyoruz.

Her türlü havalandırma sistemleri gibi panjur ve menfezleri Avrupa standartlarında kaliteli ve ileri teknoloji ile birçok yapıda, binada kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini almış bulunmaktayız.

Tek Sıra Kanatlı Menfez: Havalandırma sistemlerinde emiş menfezi olarak kullanılır. Standart olarak vidalıdır. Tercihe göre mandallı ya da klipsli olabilir.
Çift Sıra Kanatlı Menfez: Havalandırma sistemlerinde üfleme menfezi olarak kullanılır. Standart olarak vidalıdır. Tercihe göre mandallı ya da klipsli olabilir.
Lineer Menfez: Fan-coil ve radyatör üstlerinde tercih edilebileceği gibi; havalandırma sistemlerinde üfleme ve emiş menfezi olarak da kullanılabilmektedir. Standart olarak vidalıdır. Tercihe göre mandallı ya da klipsli olabilir.
Kare Petek Menfez: Havalandırma sistemlerinde emiş menfezi olarak kullanılır. Standart olarak vidalıdır. Tercihe göre mandallı ya da klipsli olabilir.
Kapı Transfer Menfezi: Komşu mekanlar arasında hava transfer menfezi olarak kullanılmaktadır. Genellikle kapı üzerine monta edilir.  Standart olarak vidalıdır.
Kare Petek Kasalı Menfez: Havalandırma sistemlerinde emiş menfezi ve aynı zamanda fan-coil kontrol kapağı olarak kullanılır. Standart olarak vidalıdır.
Yuvarlak Kanal Menfezi: Üfleme veya emiş menfezlerinin çerçeveleri yuvarlak kanal yüzeyine göre şekillendirilmektedir. Standart olarak vidalıdır.
Perfore Menfez:  Havalandırma sistemlerinde üfleme ve emiş menfezi olarak kullanılır. Standart olarak vidalıdır. Tercihe göre mandallı ya da klipsli olabilir.
Kontrol Kapağı:  Hava kanallarında temizleme ve kontrol amaçlı kullanılır. Standart olarak vidalıdır.
Zıt Kanatlı Damper:  Hava miktarını ayarlamak amacıyla kullanılır.
Plenum Kutular: Galvaniz sac. Üfleme kanallarında, kare ve dikdörtgen menfezlerin montajında kullanılır. Boğazının girişine yerleştirilen klape veya damper ile hava debisi ayarı yapılarak havalandırılan ortama verilir. Standart olarak yandan veya üstten girişli olarak imalatları mevcuttur.